Mostbet Aplikacja Mobilna na Android & iOS - Jak pobrać i zainstalować?

Mostbet to jeden z liderów rynku zakładów sportowych i kasyna online. Gracze mogą liczyć na atrakcyjne promocje z bonusem do 1400 PLN i 250 FS na start! Oferta dostępna jest w każdych warunkach za pomocą niezawodnej aplikacji mobilnej na Androida oraz iOS. Dowiedz się dlaczego już milion osób zaufało Mostbet!

Aplikacja mobilna Mostbet Polska

Co warto wiedzieć o Mostbet app?

Mostbet działa na rynku zakładów bukmacherskich i kasyna online od 2009 roku. Firma oferuje swoje usługi w aż 93 krajach! Zakłady sportowe to ponad 800 tysięcy zdarzeń każdego dnia, a w kasynie online można zagrać m. in. na automatach i stołach z prawdziwym dealerem! Zaufanie graczy oddaje ponad milion zarejestrowanych użytkowników na całym świecie!

MostBet opinie użytkowników buduje także całodobowa dostępność. Wsparcie klienta działa 24h, a serwis jest dostępny niezależnie od warunków za pomocą aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS. Polscy kibice mają do dyspozycji całkowicie przetłumaczoną wersję strony oraz ofertę lokalnych rozgrywek, np. piłkarska Ekstraklasa oraz 1 Liga.

📱 Obsługiwany system operacyjnyAndroid, iOS
⭐️ Wersja aplikacji6.0.1
✅ Pełny rozmiar pliku APKOkoło 25 MB
⚽️ Kategoria aplikacjiSport
💶 Koszt ładowaniaZa darmo
🎁 Bonus powitalny125% do 1400 PLN + 250 darmowych obrotów
🔥 Kod promocyjnyPLUS1400
🌏 JęzykiPL, EN, DE, ES, UA, CZ, SK, RO, RU, FR, HU, IT
👉 Mobile siteTak
⌛️ Przeznaczenie18+
POBIERZ

Mostbet Aplikacja za darmo

Jak pobrać Mostbet APK na Androida?

Aplikacja mobilna na urządzenia z Androidem jest dostępna do pobrania na stronie. Co dokładnie trzeba zrobić, żeby skutecznie zainstalować apkę:

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. Zmiana ustawień telefonu

  W pierwszej kolejności powinniśmy zezwolić na instalację pliku z nieznanych źródeł w naszym telefonie. Aplikacji nie ma jeszcze w sklepie Google Play, zatem niezbędne będzie to pozwolenie.
  Jak pobrac Mostbet APK na Androida - krok 1
 2. Pobranie pliku instalacyjnego

  Aplikacje Mostbet do pobrania znajdziesz na naszej stronie. Kliknij przycisk „Pobierz Mostbet na Android”, a rozpocznie się pobieranie aplikacji Mostbet download. Przed instalacją zostaniemy poinformowani o możliwej szkodliwości pliku. Nie trzeba jednak się martwić, bowiem apka Mostbet do pobrania jest z oficjalnej strony bukmachera Mostbet.
  Jak pobrac aplikacje Mostbet Apk na Androida - krok 2 - (Mostbet download)
 3. Instalacja

  Po zakończonym pobieraniu, otrzymamy powiadomienie oraz pytanie o zgodę na instalację, którą zatwierdzamy. W przypadku braku powiadomienia, otwieramy plik instalacyjny w folderze „pobrane”.
  Jak pobrac Mostbet APK na Androida - krok 3 Instalacja
 4. To wszystko!

  Mostbet app została skutecznie zainstalowana na naszym urządzeniu i jest gotowa do działania!
  Jak pobrac Mostbet APK na Androida - krok 4

Wymagania systemowe

Testowana wersja 5.6.3 nie ma wielkich wymagań systemowych. Android w wersji 5.0 to aktualizacja z połowy 2014 roku. Sama apka zajmuje 77 MB. Wartość ta może się zmieniać w zależności od ilości nagromadzonych danych oraz plików cache. Dwa ostatnie można jednak w dowolnej chwili usunąć.

Wymagania systemowe dla mostbet apk na android
Ilość miejsca77 Mb + dane i cache
Wersja Androida5.0 i nowsze
RAM1 Gb
CPU1.2 Ghz

Jak pobrać aplikację Mostbet na iOS?

Nieco bardziej skomplikowana jest instalacja na system iOS. Apka jest dostępna w sklepie App Store pod warunkiem, że mamy zarejestrowane konto w Azerbejdżanie, Peru, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanie, Tadżykistanie, Turkmenistanie lub Uzbekistanie. W przeciwnym wypadku będziemy musieli zmienić region w ustawieniach naszego konta. Na szczęście Mostbet przygotował szczegółową instrukcję jak to zrobić tutaj.

Jeśli mamy konto zarejestrowane w jednym z wymienionych krajów lub skutecznie zmieniliśmy region w ustawieniach konta, bez problemu zainstalujemy program z App Store. W tym celu:

 1. Logowanie. W przypadku urządzeń iOS należy najpierw dokonać rejestracji korzystając z naszego linku, a następnie pobrać aplikację z App Store.
 2. Pobieranie. Wyszukujemy aplikacji Mostbet w sklepie i pobieramy plik instalacyjny.
 3. Instalacja. Po zakończonym pobieraniu, zostaniemy poproszeni o potwierdzenie instalacji.
 4. To wszystko! Apka została skutecznie zainstalowana na naszym urządzeniu.
MostBet aplikacja mobilna IOS

Wymagania systemowe

Podobnie jak w przypadku Androida, wymagania systemowe nie stanowią wielkiego wyzwania. Wersja iOS 8.0 to update z września 2014 roku. Ilość miejsca po instalacji nie przekroczy 100 MB, chociaż ta wartość może rosnąć ze względu na gromadzone dane i cache.

Wymagania systemowe dla ios mostbet apk
Ilość miejsca<100 Mb + dane i cache
Wersja iOS8.0 i nowsze
RAM1 Gb
CPU1.2 Ghz

Funkcje aplikacji Mostbet – dlaczego warto pobrać?

Dane statystyczne jednoznacznie wskazują, że większość czasu w internecie spędzamy na urządzeniach mobilnych. 95% stanowią smartfony, a tylko 5% pozostałe opcje, np. tablety. Z tego powodu powstają aplikacje na telefony, które gwarantują optymalne działanie. Jakie są główne zalety w przypadku apki Mostbet?

Najlepsze funkcje MostBet Polska
 • Nieograniczony dostęp. Telefon możemy zabrać praktycznie wszędzie, a jedyne czego potrzebujemy do gry to połączenie z Internetem.
 • Pełna oferta. Wszystkie zakłady sportowe oraz pozostałe elementy regularnej oferty organizatora są dostępne w takim samym zakresie.
 • Dostosowane wyświetlanie. Organizacja panelu gry jest zmieniona i względem wersji przeglądarkowej i dostosowana do warunków działania na mniejszym ekranie. 
 • Szybsze działanie. Ponownie ładowanie dotyczy samej oferty zakładów. Pozostałe elementy są pobierane tylko raz – po instalacji lub aktualizacji.
 • Personalizacja ustawień. Mostbet apk pozwala na ustawienia dopasowane do naszych potrzeb. Np. powiadomienia o bonusach, rozliczeniach itp. 
 • Szybkie logowanie. Przydatna funkcja apki, która pozwala uniknąć każdorazowego wpisywania danych logowania i wykorzystać np. pin lub odcisk palca na czytniku ekranu.
 • Aktualizacje. Programiści regularnie pracują nad poprawą oraz dalszą optymalizacją działania. Mniejsze zużycie baterii, prędkość odświeżania sesji automatyczne wyszukiwanie serwerów to niektóre aspekty usprawnień.

Strona mobilna Mostbet

Osoby, które z jakichkolwiek powodów nie chcą korzystać z aplikacji, mają do dyspozycji mobilną wersję strony. Co trzeba zrobić, żeby z niej skorzystać? Kompletnie nic. Strona mobilna Mostbet została przygotowana w technologii responsywnej co oznacza, że automatycznie uruchomi się w wersji dostosowanej do naszego wyświetlacza. Dlaczego warto?

 • Dostęp do pełnej oferty. Nie ma żadnej różnicy w dostępie do gier oraz pozostałych funkcji w stosunku do wersji przeglądarkowej.
 • Optymalne wyświetlanie. Podobnie jak w przypadku apki, organizacja strony będzie dostosowana do mniejszych ekranów.
 • Brak konieczności instalacji. Wejść na stronę możemy w każdej chwili, nie wymaga to dodatkowego miejsca na telefonie ani instalacji zewnętrznego oprogramowania. 
 • HTML5. To technologia w której tworzone są współczesne gry przeglądarkowe, która jednocześnie pozwala na korzystanie z nich bez ograniczeń na urządzeniach przenośnych.

Co więcej, mobilnej wersji strony nie trzeba każdorazowo uruchamiać wchodząc za pomocą przeglądarki. Możemy uzyskać dostęp bezpośrednio z pulpitu telefonu, na wzór apki. Jak to zrobić?

 1. Wchodzimy na oficjalną stronę Mostbet.
 2. Rozwijamy menu przeglądarki.
 3. Wybieramy „Dodaj do ekranu głównego”.
 4. Na koniec wystarczy ustawić nazwę skrótu i to wszystko! Na pulpicie telefonu pojawi się skrót do mobilnej wersji strony Mostbet!
Wersja mobilna MostBet

Aplikacja vs strona mobilna

Zarówno apka, jak i mobilna wersja strony posiadają swoje mocne i słabe strony. Na korzyść aplikacji przemawiają przede wszystkim aspekty związane z optymalizacją działania w postaci szybszego ładowania stron oraz mniejszego zużycia baterii. Problemem są brak lub utrudniony dostęp w sklepach z aplikacjami, szczególnie w przypadku iOS.

Mobilna wersja strony nie wymaga z kolei żadnego wysiłku, ponieważ nie trzeba robić kompletnie nic, żeby móc z niej korzystać. In minus należy wskazać fakt, że za każdym razem ładują się wszystkie grafiki, banery oraz pozostałe animacje. W dobie internetu bez limitu to nie problem kosztów, ale szybkości działania.

Aplikacja mobilna vs mobilna wersja strony
TechnologiaZaletyWady
AplikacjaMniejsze zużycie baterii
Szybsze działanie
Regularne aktualizacje
Wyświetlanie dostosowane do urządzeniaDostępna za darmo
Brak w Google Play
Utrudniony dostęp w App Store
Zajmuje pamięć telefonu
Strona mobilnaNie zajmuje dodatkowej pamięci
Nie wymaga instalacji
Wyświetlanie dostosowane do urządzeniaMożna utworzyć skrótDostępna za darmo
Każdorazowo ładuje wszystkie dane

Bonusy i promocje w Mostbet

Konkurencja na obecnym rynku gier hazardowych i kasyna online sprawia, że atrakcyjny program bonusowy to praktycznie obowiązkowy punkt każdej oferty. Wszystko z korzyścią dla graczy, którzy mogą liczyć na Mostbet bonus powitalny o wartości do 1400 PLN oraz 250 darmowych spinów. W jaki sposób zgarnąć dodatkowe środki?

 1. Rejestracja konta gracza. Rejestrujemy konto na oficjalnej stronie Mostbet. Zrobimy to dosłownie w minutę.
  1. Wybór bonusu. W oknie rejestracji należy wybrać jaki bonus chcemy uzyskać. Do wyboru mamy:
   1. Kasyno. 125% bonus od pierwszego depozytu + 250 darmowych spinów
   2. Sport. 125% bonus od pierwszego depozytu
 1. Wpłata depozytu. Minimalny próg wpłaty wynosi 6 PLN. Przelicznik jest zależny od czasu wpłaty:
  1. Bonus 125% uzyskamy zasilając depozyt w ciągu 15 minut od rejestracji
  2. Bonus 100% uzyskamy zasilając depozyt w ciągu 7 dni od rejestracji
 2. To wszystko! Teraz wystarczy obstawiać zakłady lub grać w kasynie za dodatkowe środki!
Bonusy i promocje w MostBet Polska

Jak otrzymać bonus w aplikacji?

Żeby móc cieszyć się bonusem powitalny, należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 1. Zarejestruj konto z kodem bonusowym 1Win.
 2. Zaloguj się na swój profil.
 3. Przejdź do sekcji wpłat i zleć swój pierwszy depozyt.
 4. Odbierz środki bonusowe na dalszą grę.
 5. Obstawiaj zakłady za bonus zgodnie z wytycznymi regulaminu promocji.
Bonus MostBet dla nowych i stalych graczy

Szczegóły oferty powitalnej:

Bonus powitalnyKorzyściWarunki
Zakłady sportowe100% lub 125% od pierwszego depozytu do 1400 PLNMinimalna wpłata 6 PLN
Pierwszy depozyt <15 min. od rejestracji = bonus 125%
Pierwszy depozyt <7 dni od rejestracji = bonus 100%
Obrót x5, min. 3 zdarzenia po 1.40 w ciągu 30 dni
Kasyno online100% lub 125% od pierwszego depozytu do 1400 PLN
250 darmowych spinów na 24 Hour Grand Prix
Minimalna wpłata 6 PLN
Pierwszy depozyt <15 min. od rejestracji = bonus 125%
Pierwszy depozyt <7 dni od rejestracji = bonus 100%
Obrót x5, min. 3 zdarzenia po 1.40 w ciągu 30 dniMinimalna wpłata 50 PLN na darmowe spiny
Obrót gotówki x60 w ciągu 72h
Obrót spinów x60 w ciągu 24h; max. wygrana = 500 PLN

Oferta powitalna to jednak nie wszystko co Mostbet ma do zaoferowania! Gracze mają do dyspozycji kilkanaście innych promocji stałych oraz czasowych zarówno na zakłady bukmacherskie jak i kasyno online. Między innymi:

 • Cashback 100% na wybrane zakłady
 • Premie za piątkowe depozyty
 • Boost kursów na zakłady akumulowane nawet do 40%
 • Jackpot
 • 10% Cashback na kasyno

Jak zarejestrować konto w Mostbet?

Mostbet aplikacja pozwala na rejestrację konta na takich samych warunkach jak standardowa przeglądarka. Co dokładnie trzeba zrobić:

 1. Wybieramy „Rejestracja” w panelu głównym
 2. Wskazujemy metodę rejestracji. Mamy do wyboru:
  1. 1 kilk.
  2. Przez telefon. 
  3. E-mail. Dodatkowo ustalamy hasło logowania.
  4. Sieci społecznościowe. Do wyboru m.in. Facebook, Google, Twitter, Steam, Telegram.
 3. Niezależnie od wybranej opcji, nie poświęcimy więcej, niż pół minuty na założenie konta!

Pozostałe dane potrzebne do późniejszych wypłat można uzupełnić po zalogowaniu. Nie będzie to jednak konieczne do wpłaty pierwszego depozytu i rozpoczęcia gry!

Jak wyglada w MostBet rejestracja mobilna w aplikacji

Metody płatności w Mostbet

Mostbet oferuje kilka znanych w branży sposobów na zasilenie konta gracza. Dostępne są standardowe rozwiązania takie jak karty płatnicze lub przedpłacone oraz portfele internetowe. Dla zwolenników technologii blockchain jest również kilkanaście dostępnych kryptowalut.

Metody platnosci mostbet
MetodaTyp płatności

Min. wpłata (PLN)
Maks. Wpłata (PLN)Czas realizacjiProwizja
Karty płatniczeVisa/MasterCard204000NatychmiastBrak
Karty przedpłaconePaySafeCard504000NatychmiastBrak
E-portfelePerfect Money204000NatychmiastBrak
KryptowalutyBitcoin125W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyTether50W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyEthereum240W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyRipple25W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyLitecoin25W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyBitcoin Cash25W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyBinance35W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyDogecoin40W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyDash25W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak
KryptowalutyZcash80W zależności od zakresu wymiany5-15 minutBrak

Wypłaty należy dokonać z wykorzystaniem tej samej metody, która została wykorzystana do zasilenia konta gracza. Realizacja jest natychmiastowa, jedynie w wybranych przypadkach może się wydłużyć do 72h.

Kasyno Mostbet

Entuzjaści kasyna online nie będą zawiedzeni ofertą Mostbet. Szeroka oferta gier gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. W co można zagrać?

 • Automaty. Kilka tysięcy pozycji uwzględniając najważniejsze tytułu od najbardziej renomowanych deweloperów.
 • Ruletka. Ponad 100 różnych wariantów od kilkudziesięciu dostawców.
 •  Karty. Do wyboru poker, blackjack, bakarat i wiele innych pozycji jak np. seka, bura, domino es.
 • Loterie. Keno, bingo, zdrapki i kilka alternatywnych propozycji dla zwolenników losowań.
 • Jackpoty. Specjalna selekcja automatów, które posiadają funkcję skumulowanej puli z ogromnymi nagrodami.
 • Fast games. Zyskujące na popularności gry błyskawiczne z prostymi zasadami i szybką rozgrywką.
 • Kasyno na żywo. Najważniejszy gry stołowe live z prawdziwym krupierem!

Mostbet aplikacja umożliwia dostęp do pełnej oferty kasyna! Jedyne czego potrzebujemy to połączenie internetowe i można grać z dowolnego miejsca na komfortowych warunkach.

Kasyno u bukmachera Mostbet

Bonusy w kasynie MostBet

Sekcja kasyna online w Mostbet posiada własne, dedykowane promocje! Poza ofertą powitalną można liczyć na dodatkowe atrakcje:

 • Bonus na 2 depozyt 
 • Bonus na 3 depozyt
 • Bonus na 4+ depozyt
 • Jackpoty
 • Cashback 10%
 • Program lojalnościowy i więcej!
Bonusy w kasynie internetowym
Bonus powitalnyKorzyściWarunki
Kasyno online100% lub 125% od pierwszego depozytu do 1400 PLN
250 darmowych spinów na 24 Hour Grand Prix
Minimalna wpłata 6 PLN
Pierwszy depozyt <15 min. od rejestracji = bonus 125%
Pierwszy depozyt <7 dni od rejestracji = bonus 100%
Obrót x5, min. 3 zdarzenia po 1.40 w ciągu 30 dniMinimalna wpłata 50 PLN na darmowe spiny
Obrót gotówki x60 w ciągu 72h
Obrót spinów x60 w ciągu 24h; max. wygrana = 500 PLN

FAQ

Czy Mostbet jest legalny?
Mostbet posiada licencję Curacao o numerze 8048/JAZ2016-065, która uprawnia go do organizacji gier i zakładów hazardowych na arenie międzynarodowej.
Jak zainstalować Mostbet na Androida?
Na oficjalnej stronie Mostbet należy pobrać plik instalacyjny oraz zainstalować apkę. Wcześniej warto zezwolić na instalację z nieznanych źródeł w ustawieniach telefonu.
Jak zainstalować Mostbet na iOS?
Aplikacja jest dostępna w sklepie App Store, pod warunkiem że mamy zarejestrowane konto w jednym ze wskazanych krajów. W przeciwnym wypadku należy zmienić lokalizację w ustawieniach.
Jakie bonusy oferuje Mostbet dla nowych graczy?
Nowi gracze mogą liczyć na bonus 125% od pierwszego depozytu do maksymalnie 1400 PLN. Dodatkowo można zgarnąć 250 darmowych spinów na kasyno online.