FAQ

Co zrobić, kiedy dokonałem wpłaty, ale nie mam środków na koncie Mostbet?

Pieniądze z wpłaty najczęściej są księgowane w ciągu minuty, ale w odosobnionych przypadkach może to potrwać do godziny. Jeśli po zakończeniu transakcji środki zostały pobrane z Twojego konta bankowego, ale nie ma ich na koncie Mostbet dłużej, niż godzinę, wyślij potwierdzenie płatności na adres [email protected].

W treści maila podaj numer konta oraz pozostałe szczegóły transakcji w zależności od wybranej metody płatności, np. numer karty lub dane z portfela cyfrowego.

Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia transakcji (poprzez sms, email) lub operacja została odrzucona, skontaktuj się z działem wsparcia swojego systemu płatności. 

Co zrobić, żeby otrzymać bonus bez depozytu w Mostbet?

Gracze mogą otrzymać bonus bez depozytu po zarejestrowaniu konta gracza na oficjalnej stronie Mostbet. Następnie, należy przejść do zakładki z promocjami oraz zasubskrybować profil na Instagramie. W zamian, można otrzymać darmowe spiny, zakłady oraz inne bonusy! 

Warto również wyrazić zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. W ten sposób, będziesz zawsze na bieżąco, kiedy w ofercie Mostbet pojawią się nowe oferty na bonus bez depozytu.

Czy Mostbet posiada program lojalnościowy dla stałych graczy?

Tak, wystarczy zalogować się na stronie Mostbet i przejść do zakładki „Osiągnięcia”. Znajduje się tam lista zadań, które można wykonywać, a w zamian otrzymywać darmowe zakłady, specjalne coiny Mostbet, punkty bonusowe oraz Cashback! 

Im więcej osiągnięć, tym lepsze nagrody, status oraz kurs wymiany wirtualnych punktów! Najprostsze zadania to wpłaty drobnych depozytów lub typowanie zakładów na określonych warunkach. Ulepszaj swoją rangę od amatora do legendy i zgarnij maksymalny freebet o wartości 15000 PLN! Zaloguj się w Mostbet i sprawdź szczegóły!

Czy Mostbet posiada program lojalnościowy dla kasyna?

Tak! W zamian za wykonywanie prostych zadań, takich jak uzupełnianie profilu oraz regularną grę, można zdobywać Coiny – wirtualną walutę Mostbet! Coiny są potrzebne do poprawy swojej rangi od początkującego do VIPA!

Lepsza ranga pozwala wymieniać wirtualne monety na gotówkę po lepszym kursie! Zdobywaj Coiny wpłacając depozyt oraz wykonując codzienne zadania! Nie czekaj i sprawdź szczegóły oferty na oficjalnej stronie Mostbet już teraz!

Czy mogę anulować swój zakład?

Niestety, nie ma możliwości, żeby anulować lub zmienić zakład po jego rejestracji. Są jednak alternatywy! Sprawdź funkcję Cashout z którą zamkniesz zakład wcześniej i odbierzesz część przewidywanej wygranej!

Dostępność tej opcji zależy od warunków zakładu, ale powinna być dostępna dla wszystkich ofert typu „Ordinar” oraz „Ekspres”. Dotyczy to zarówno zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj obsługę o szczegóły!

Ile trwa wypłata pieniędzy w Mostbet?

Standardowy czas realizacji wniosków o wypłatę w Mostbet wynosi kilka minut. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, czas może się wydłużyć do maksymalnie 72 godzin.

Szczegóły dotyczące statusu wpłaty sprawdzisz po zalogowaniu na konto. W tym celu przejdź do sekcji „Wypłata z konta”.

Jeśli status transakcji na koncie Mostbet to „Wypłacono”, ale nie masz ich na koncie prywatnym, skontaktuj się z Twoim operatorem płatności.

Jak wypłacić wygrane z zakładów w Mostbet?

W celu wypłaty wygranych z zakładów i kasyna Mostbet, należy przejść do sekcji „Wypłata z konta” i wybrać „KONTO OSOBISTE” w prawym, górnym rogu. Następnie wybierz wygodną dla Ciebie metodę płatności i kwotę wypłaty. Pamiętaj, że jeśli to możliwe, należy skorzystać z tej samej metody co przy depozycie. Zatwierdź i dokończ płatność wykonując polecenia na ekranie.

Czas realizacji to najczęściej kilka minut, do maksymalnie 72 godzin. Wypłaty są możliwe, kiedy zagrasz za kwotę depozytu po kursie 1.3 w zakładach bukmacherskich lub w kasynie online. Zwróć uwagę na minimalne i maksymalne limity wypłat dla wybranej metody. Jeśli masz więcej pytań – skontaktuj się w działem obsługi klienta.